Національна та збірна України WU-17 найближчими днями проведуть чергові контрольні поєдинки. Головна команда вирушить до Росії, а 17-річні – гратимуть у турнірі розвитку УЄФА, який прийматиме Тернопіль. В них візьмуть участь п’ять представниць “Нафтохіміка”.

Головний тренер Анатолій Куцев викликав 22 футболістки для участі в товариських матчах в Москві проти національної збірної Росії і жіночої студентської збірної Росії, що відбудуться 22 і 24 червня відповідно.

Склад збірної України
Ірина Зварич (“Жювізі”, Франція), Дарія Апанащенко («Звєзда-2005», Росія), Валентина Котик, Юлія Корнієвець та Ірина Василюк (“Мордовочка”, Росія), Ія Андрущак, Тетяна Романенко і Дарія Воронцова (“Кубаночка”, Росія), Алла Лишафай і Віра Дятел (“Зоркий”, Росія), Людмила Пекур, Валерія Альошичева, Ольга Басанська і Надія Хаванська (“Рязань-ВДВ”, Росія), Олена Тельна (“Дончанка”, Росія), Анастасія Свердлова (“Атекс”), Олена Ходирєва і Оксана Яковишин (“Нафтохімік”), Ірина Саніна і Ольга Овдійчук (“Житлобуд-1”), Ганна Вороніна і Юлія Познохирева (“Донеччанка”).

19 червня розпочався учбово-тренувальний збір жіночої збірної України WU-17. Він триватиме до 25 червня. До складу команди викликані 20 гравців. 27-29 червня у Тернополі збірна України братиме участь у турнірі розвитку УЄФА.

Календар матчів:
27 червня. Україна – Шотландія (17.30)
28 червня. Шотландія – Угорщина (9.00)
29 червня Україна – Угорщина (9.00)

Склад збірної України
Катерина Діхтяр і Ольга Зезюкіна («Спартак» Чернігів), Ганна Петрик і Юлія Зозуля («Іллічівка» Маріуполь), Тетяна Свинаренко і Віталіна Будаєва («ЦПОР-Донеччанка» Донецьк), Тетяна Левицька і Вікторія Кислова («Житлобуд-2-ХОВУФК» Харків), Вікторія Головач, Світлана Гриценюк, Тетяна Полюхович, Вікторія Худа і Аліна Сладковська («Родина-Ліцей» Костопіль), Любов Мохнач, Роксолана Кравчук і Христина Перевізник (усі – «Нафтохімік» Калуш), Стефанія Матвіїшин («Медик» Моршин), Євгенія Черкашина і Юлія Шевчук («Освіта-Волинянка» Маневичі), Софія Рубан («Багіра» Красний Лиман).