Ці продукти захищають від обгорання шкіри та вільних радикалів, які сприяють старінню шкіри, пишуть Версії з посиланням на Gazeta.

Зелень

Петрушка, шпинат і кріп оберігають від раку шкіру. У зелені міститься велика кількість фолієвої кислоти, вітамінів А, C і E і різних каротиноїдів, які підвищують природний захист від ультрафіолетового випромінювання.

Морква знижує ймовірність отримання сонячних опіків.

Яскраві овочі та фрукти (морква, гарбуз, солодкий перець, помідор, кукурудза, апельсин) містять каротиноїди. Це пігменти, які підвищують еластичність тканин і надають їй золотистий відтінок.

Риба та морепродукти

Риба багата жирними кислотами Омега-3, які зміцнюють захисний бар’єр шкіри, утримують в ній вологу і уповільнюють виникнення зморшок. Вони допомагають і в боротьбі з акне, нейтралізуючи запальні процеси в організмі.

Какао і чорний шоколад

Какао відрізняється високим рівнем вмісту флавоноїдів – рослинних речовин, які володіють антиоксидантними властивостями. В ході експерименту кілька груп добровольців під наглядом вчених загоряли на Багамських островах. При цьому половина регулярно вживала гіркий шоколад із флавоноїдами.

В результаті шкіра у них засмагала рівномірно, без почервоніння і опіків, а засмага вийшла красивіша, ніж у тих, хто засмагав без шоколаду.

Зелений чай

Зелений чай бореться з висипанням, сприяючи зниженню рівня продукує акне гормону дигідротестостерону.

Крім цього, зелений чай також є енергетичним напоєм, багатим антиоксидантами, що допомагають шкірі виглядати молодше і здоровіше. Експерти рекомендують випивати до трьох чашок зеленого чаю в день.