На відкриття меморіальної дошки біля сільської школи та каплички біля будинку його батьків зібралися сотні місцевих мешканців та гостей села Голоскова. Приїхали представники духовенства, обласної та районної влади, керівники органів внутрішніх справ, колеги та бойові побратими загиблого бійця спеціальної роти міліції УМВС України в Івано-Франківській області.http://kurs.if.ua/media/gallery/full/y/a/yakovyak-3.jpg

Петро Яков’як, як і ще п’ятеро прикарпатських спецпризначенців, загинув у збитому терористами вертольоті неподалік гори Карачун 29 травня цього року. Втрата 26-річного сина стала для родини невимовним горем, тож працівники прикарпатської міліції повсякчас намагалися опікуватися батьками загиблого міліціонера та не залишати їх наодинці з проблемами. Відтак коломийські міліціонери відразу ж відреагували на побажання рідних Петра мати на своєму обійсті капличку на знак пам’яті про нього.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/y/a/yakovyuk-2.jpg

На її відкритті керівник прикарпатської міліції Микола Семенишин передусім подякував батькам за виховання сина-патріота, мужність та самопожертва якого є прикладом для наслідування нинішнім та майбутнім правоохоронцям.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/y/a/yakovyuk-4.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/y/a/yakovyuk-5.jpg