Для своїх поштівок автор використовує мінімум кольорів, де яскравості додає кольоровий фон.

 

За словами Юрія, одного дня колектив вебстудії DC Media, до якої він належить, вирішили створити соціальний проект щодо промоції рідного міста.

 

«Вирішили це зробити по-сучасному, стильно та яскраво, оскільки світ рухається вперед, і картини маслом уже не так вражають. Для стилістики обрали плоский мінімалістичний стиль. Щодо ілюстрацій, то споруди зображені саме в тих образах, в яких вони прийшли у наше місто – з куполам та оригінальним декором. Хоча у багатьох випадках ці деталі не збереглись. Наступним кроком плануємо випустити серію футболок з таким зображенням», – пояснює Юрко.

 

За словами художника, серед пам’яток архітектури, яких в Івано-Франківську нараховується понад 500 (місцевого та національного значення) обирає найбільші визначні та оригінальні. Тобто, ті, що можуть бути своєрідними символами міста.

 

«На одну таку листівку йде близько 4-ох днів. Хоча це приблизно. В процесі все доробляється. До прикладу, на серію з 3-ох пішло близько 2-3 тижнів», – зауважує Хмель.

 

До слова, Юркові яскраві творіння стануть доступними для мешканців та гостей міста у рамках серії листівок «Теплі поштівки».