parkovka

Таким чином, в першій паркувальній зоні (у межах вулиць: Січових Стрільців – П. Орлика – Новгородська – Дністровська – Василіянок – Лепкого – Незалежності -Січових Стрільців) паркування коштуватиме для легкових автомобілів – 8 гривень за годину; для вантажних – 15 гривень за годину.

В другій паркувальній зоні (у межах вулиць: Незалежності – Шухевичів – Семена Височана – С. Бандери – Академіка Сахарова  – Чорновола, Гординського, – Мазепи – Р. Гурика –
Короля Данила – Вороного – Бельведерська – Довга – Галицька – Княгинен – Промислова Тарнавського – Купчинського – Привокзальна – Залізнична, Незалежності) власники легкових автомобілів доведеться заплатити 4 гривні за годину, тоді як вантажних – 8 гривень на годину.

В третій паркувальній зоні – від меж другої паркувальної зони до меж міста Івано-
Франківська – стоянка буде безкоштовною. Проте поки що тут немає паркувальних майданчиків, але в Департаменті комунального господарства, транспорту та зв’язку обіцяють, що вони там з’являться.

Безкоштовно ж паркуватися можна буде на термін до 5 хвилин.

Також можна буде придбати абонементи на паркування в першій та другій зонах – 600 і 300 гривень відповідно. Проте навіть зараз, коли абонементи коштують в двічі дешевше, вони не користуються популярністю.

Саме методом підвищенням тарифів влада вирішила боротися з стихійним паркуванням, яке заполонило вулиці Франківська. Посадовці переконані, що важливо зробити паркування в центрі невигідним, тоді й охочих залишити тут свою машину буде менше.

Однак на громадських обговореннях цей проект піддали критиці, а депутат міської ради Борзов назвав його “верхом непрофесійності”. Адже є дуже багато питань до проекту рішення, зокрема відсутня інформація щодо того, яким чином формуются тарифи.