Результат пошуку зображень за запитом "тарас виноградник"

На думку голова обласного осередку партії «Самопоміч» Тараса Виноградника всі питання стосовно того, звідки і яким чином у Микитинцях та Хриплині з’явились тонни львівського сміття, потрібно адресувати тим, хто за цю сферу відповідає.

«З того часу, як був підписаний меморандум по цим питанням із залученням віце-прем’єр-міністра України, зобов’язання взяла на себе Львівська обласна державна адміністрація. До того часу, поки була блокада, в Івано-Франківську область не заїжджала жодна машина зі сміттям. А як взяла на себе ці функції Львівська ОДА, почався завіз сміття», – зауважив політик.

Також голова обласного осередку впевнений, що це продуманий політичний хід, пишуть Версії.

«Ведеться цілеспрямована робота на те, щоб дестабілізувати нашу політичну силу та дискредитувати її, – відмітив Виноградник. – Адже рейтинг нашої політичної сили в Івано-Франківській області досить високий. І таким чином, щоб збити підтримку «Самопомочі» серед населення, здійснюється ця робота».

Депутат облради вважає, що офіційні заяви щодо ситуації зі сміттям можуть робити представники місцевої влади та правоохоронці, а не політики і представники тієї чи іншої політсили.

«Ми не проводимо оперативно-розшукові дії. Якби ми провели, тоді б ми знали і оперували фактами. Я знаю, що це питання вже взято на контроль Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, а також правоохоронними органами, які здійснюють діяльність на нашій території, – відмітив політик. – Вони вивчать, вони зрозуміють. Але дорога їх проведе до тих, хто мав би забезпечити цю роботу. А це Львівська обласна державна адміністрація».

Читайте також:

Прикарпаття готується оборонятися від львівського сміття

«Хтось пошкодує, що це затіяв», – Гончарук розповів, як на Прикарпатті боротимуться з несанкціонованим завезенням львівського сміття

Епопея з львівським сміттям на Прикарпатті: пізно пити «Боржомі», коли нирки відмовили