http://vchaspik.ua/sites/default/files/imagecache/image_300/story/u2660/240x180n_photo_665373270b781459cc5f41465a6f44a2.jpg

 Цей жест патріотизму і своєрідний заклик до єдності української нації підтримали і жителі cела Красна Надвірнянського району.
З ініціативи свободівців громадськість в пам’ять про друзів, з якими пліч-о-пліч стояли на Майдані під час Революції величі, розфарбувала в національні синьо-жовті кольори місцеву автобусну зупинку.

Справжньою окрасою стали зображені на автобусній зупинці герої Небесної сотні. Вони, немов безсмертні птахи-фенікси, повстають з полум’я вогню.
“Відразу після повернення з Майдану мене не покидала думка і бажання увічнити пам’ять про героїчний подвиг наших побратимів, які загинули в боротьбі з режимом Януковича”, – розповідає глава Краснянської осередку ВО “Свобода” В.Білоус.

 

Допомогти втілити її в життя взялися місцевих художники, подружжя Алла і Михайло Мацюк.
“Ми сподіваємося, що розфарбована таким чином автобусна зупинка сприятиме піднесенню патріотичного духу, об’єднуватиме нас в цей нелегкий час, а зображені герої Небесної сотні нагадувати як місцевим жителям, так і туристам, які проїжджають повз нашого населеного пункту, про ту жертві, яку віддало українське суспільство в боротьбі з диктаторським режимом “, – підкреслив В.Білоус.