1111111111111111

Таку інформацію підтвердили і у патрульній поліції Івано-Франківська: «Екіпаж патрульної поліції близько опівночі побачив, що з Бандери на Незалежності виїхав «Mercedes», в якого не світив правий задній габарит. Патрульні вирішили повідомити про несправність автомобіля водію. Розвернулися за ним, а він повернув різко вправо на зупинку. Патрульні пояснили причину зупинки, а екс-суддя відрізав, нібито це не причина штрафувати.  Штрафувати не було метою патрульних, вони просто хотіли повідомити про несправність автомобіля. Патрульні зачули запах алкоголю та запропонували Черепію пройти тест на стан алкогольного сп’яніння. Той відмовився. Пасажирка, яка їхала з екс-суддею, зайшла в приміщення адмінсуду, а свідки на місці події впізнали у порушнику екс-голову суду Петра Черепія». Про це пишуть Версії з посиланням на pl.com.

 

Коли почали оформляти протокол, колишній суддя почав відговорюватися, нібито взагалі не їхав за кермом. Кілька разів вимагав повторити причину зупинки. Зрештою патрульні склали адмінпротокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП.

Нагадуємо: Петро Черепій очолював Івано-Франківський окружний адмінсуд з лютого 2007 року до травня 2014 року. Під час подій на Майдані громадські активісти вимагали звільнення Черепія, звинувачуючи його у хабарництві та тиску на суддів, яких він змушував приймати «антимайданівські» рішення. У 2016 році Вища рада юстиції задовольнила заяву про відставку судді Івано-Франківського окружного адміністративного суду Петра Черепія. Перед звільненням Черепій заповнив е-декларацію, в яку вписав і статки, які приховував у деклараціях попередніх років.