1

Як уже повідомляли Версії, в Івано-Франківську натовп хотів розправитись над парою патрульних поліцейських, яка проводила затримання порушника біля базару на Новгородській.

Правоохоронці вказали на правопорушення водієві – він припаркував авто надто близько до пішохідного переходу, т.ч. порушив ПДР.

Але сам порушник був не згоден з правоохоронцями. В підсумку виник конфлікт, в результаті якого один із патрульних отримав ушкодження очей від застосованого водієм газового балончика.

24 жовтня патрульні озвучили свою версію інциденту. Олена Біла, патрульна, яка безпосередньо вказала на правопорушення водієві, підтвердила, що вони з напарником діяли чітко в межах своїх повноважень.

 

Дівчина розповіла, що жінки, які прибігли на ґвалт дружини водія, поводились дуже зухвало: штовхали, хапали за уніформу, перешкоджали затриманню.

Олена Біла спростувала інформацію, що патрульні застосовували газовий балончик не тільки до порушника, а й до людей, які їм перешкоджали.

«Ми не застосовували балончик проти людей. Ми тільки просили їх не заважати і ні в якому разі не нападати», – прокоментувала патрульна.

Читайте також:

“Мене дуже обурила фраза перевернути авто та розстріляти поліцейських”, – Міхалець про конфлікт на вулиці Новгородській (відео)

Головний патрульний поліцейський Франківська розповів про конфлікт на вулиці Новгородській (відео)