9 жовтня у спеціалізованій школі №1 пройшов перший в Україні урок “Тверезого Життя”, а вже наступного дня – в загальноосвітній школі №2.
Такі уроки відбуватимуться в усіх школах міста в рамках виконання «Програми протидії вживання алкогольних та тютюнових виробів неповнолітніми та формування навичок здорового способу життя на 2017-2020 роки» затвердженої рішенням Івано-Франківської міської ради від 15.03.2017 року №16-11.  

Ініціатором таких занять став Олег Андрухів, проректор з навчально-виховної роботи Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького, та отець Ярослав Рохман, голова Руху “За тверезість життя” Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. Шкільні офіцери поліції та відомі спортсмени, які активно пропагують здоровий спосіб життя, долучилися до прооведення уроків.

Школярам продемонстрували статистичні дані, пов’язані із рівнем споживання алкоголю в Україні, наслідки шкідливих звичок, переваги тверезого способу життя та розповіли, як бути успішним без вживання алкоголю.

Кожен учень отримав інформаційний буклет із дороговказом, як убезпечити себе від алкозалежності.

Світлина від Патрульна поліція Івано-Франківська.

Світлина від Патрульна поліція Івано-Франківська.

Світлина від Патрульна поліція Івано-Франківська.