В рамках Тижня безпеки дорожнього руху Патрульна поліція Івано-Франківська організувала акцію “Безпечний перехід” на Привокзальній площі міста, пишуть Версії.

Патрульні поліцейські працювали на ділянці біля авто- та залізничного вокзалів, щоб проводити профілактичні бесіди з пішоходами, котрі переходять дорогу в невстановленому місці

За словами начальника відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції Івано-Франківська Христини Максимчак, саме ця ділянка славиться тим, що на ній пішоходи найбільше порушують правила дорожнього руху.

“На вокзалі дуже щільний трафік автотранспорту, тому водіям дуже важко вчасно зреагувати на пішоходів, котрі перебігають (не переходять, а саме перебігають) дорогу. Тому бувають наїзди на пішоходів. З початку року зареєстровано 96 наїздів на пішоходів по всьому Івано-Франківську. П’ять з них з летальними наслідками”, – розповіла Христина Максимчак.

Для недобросовісних пішоходів, передбачені наступні заходи – або профілактична бесіда, або винесення постанови за статтею 127 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Штраф складає 51 гривню.

Слід зазначити, що наявність на згаданій ділянці шістьох патрульних поліцейських та патрульного автомобіля не зупиняло пішоходів від порушення правил переходу вулиці.

Переходили, як і наодинці, так і ведучи за руку дітей.