Патрульні та журналісти дивилися, хто у Франківську паркується на місцях для інвалідів

Патрульні розповідають, що вирішили промоніторити ситуацію, адже нещодавно Верховна рада посилила відповідальність за паркування, зупинку і стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю. Тож після його опублікування штраф за це становитиме 1020 – 1700 гривень. Про це пишуть Версії з посиланням на Бліц-Інфо.

Для сьогоднішнього рейду обрали парковки в центральній частині міста. На першій – біля ОДА два місця були зайняті. Та все ж, через декілька хвилин з’явився один з водіїв та забрав свою автівку.

Далі – дві парковки на Міцкевича, і тільки на одній з них було вільне місце. Тут трапився і конфлікт з паркувальником. На запитання, чому автівки без знаку «інвалід» припарковані в недозволених місцях, він обурено відповів, що “всі питання до паркомату” та втік.

Візочник Микола Макар зауважує, що в центрі міста інвалідам зазвичай важко припаркуватися на відведених місцях. Адже більшість таки зайняті.

Наразі протоколи на водіїв, які паркуються в недозволених місцях складає Муніципальна інспекція. Однак через деякий час ситуація повинна змінитися. Ці повноваження візьме на себе патрульна поліція. Вони також зможуть й забирати автівки порушників на штрафмайданчик.