vybory1

Михайло Довбенко каже, що таким чином він на практиці виконує гасло блоку Петра Поршенка «Час єднатись», бо на минулих парламентських виборах вони належали до конкуруючих політичних штабів. Павло Андрусяк є давнім соратником Миколи Круця і працює радником голови правління ПАТ «Івано-Франківськцемент», а Володимир Гергелюк балотувався у цьому ж окрузі до Верховної Ради України від патрії «УДАР» і був опонентом Миколи Круця.

Зараз Михайлові Довбенку вдалося об’єднати їхні зусилля на свою підтримку та підтримку «Блоку Петра Порошенка».

«На моє глибоке переконання, Верховній Раді потрібні  люди, які б поєднували у собі дві основні якості: патріотизм та професіоналізм. Поєднання цих рис є характерним для Михайла Володимировича Довбенка, якого я особисто знаю вже чимало років», – каже Павло Андрусяк.

андрусяк

«Михайло Довбенко  – зразок професіонала і організатора. Він чудово попрацював на президентських виборах, очоливши обласний штаб Петра Порошенка. Мені імпонують його толерантний стиль роботи, відповідальність і націленість на результат. Поважаю його як людину, яка досягла висот в науці. Як економіст за освітою, я з цікавістю і з користю для себе знайомився з його науковими працями. В український парламент повинні прийти такі особистості, як Довбенко, котрі володіють знаннями, досвідом, мудрістю і готовністю змінювати країну на краще», – вважає Володимир Гергелюк.

гергелюк 2

Визначальним для Павла Андрусяка та Володимира Гергелюка є те, що Михайло Довбенко  є представником команди Президента України Петра Порошенка.

«Якщо ми на цьогорічних президентських перегонах довірили долю України Петрові Порошенку, то маємо бути послідовним і підтримати  представників його команди зараз, під час парламентських виборів. Надзвичайно важливо, щоб ми, українці, сьогодні  продемонстрували єдність рядів, а особливо така єдність необхідна українській владі. Президенту потрібно мати таких людей у парламенті, яким він може довіряти, які розбудовуватимуть нашу державу професійно і однією монолітною командою. Достойний представник цієї  президентської команди – Михайло Довбенко», – переконаний Павло Андрусяк.