oda

Та, як виявилось порядок довкола пам’ятника наводити нікому. До того ж його облаштування навіть не було включене в роботи з реконструкції площі.

Про це у розмові з кореспондентом повідомив заступник начальника виробничо-технічного відділу Івано-Франківської ОДА Ігор Лукач.

За його словами на благоустрій території перед ОДА був розроблений проект, який складався з трьох частин і він вже реалізований.

«Верхній та нижній яруси завершили облаштовувати минулого року. А от справа до третього так і не дійшла, лише були виконані роботи з облаштування стоянок для машин плиткою. Ремонтні роботи пам’ятника не передбачався проектом, лише ремонт гранітних стін, які входили в третю чергу разом з автостоянками», – зауважив Ігор Лукач.

Як відремонтувати сходи та гранітні стіни довкола пам’ятника комунальник і скільки на це потрібно коштів, не має поняття. Проте, каже, порядок однозначно наводити потрібно. Та керівництво не дає дозвіл на зняття граніту.

«Я пропонував керівництву звернутись до голови ОДА і навести порядок. Очистити повністю граніт, адже розчин вже не тримає плити і залишити лише сходи. Але мені сказали, що оскільки планується встановлення пам’ятника Небесної сотні, поки що ніякі роботи виконуватися не будуть», – зазначив пан Лукач.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_1134.JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_1138.JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_1137.JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_1127%20(1).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_1125%20(1).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_1141%20(3).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_1136.JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_1142.JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_1144%20(2).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_1147.JPG