bizhentsi

Директор «Бандерштадту», дізнавшись, що жінок збираються виселяти і вони не мають де ночувати, особисто втрутився в ситуацію. Переговоривши з донеччанками, він пішов їм назустріч: залишив у готелі на вказаний термін – до 22 вересня, поки вони не знайдуть житла в Івано-Франківську.

Переселенці із Донеччини відстояли своє право на проживання в готелі

Справа в тому, що 88-річня Марія Широкова, яка проживає разом із Тетяною Михайловою, пережила три інсульти, тому не готова до таких раптових переїздів. «Директор готелю здивувався, коли дізнався про наше виселення, мовляв, це вирішували без його відома. Проте я й досі не розумію, чому нас збиралися виселяти, адже в договорі чітко йдеться про продовження терміну проживання, – говорить “Галицькому кореспонденту” Тетяна Михайлова. – Якби я була одна, зрозуміло, погодилася б на переїзд до Бурштина. Але я не можу ризикувати здоров’ям 88-річної бабці».

Варто додати, що наприкінці цього тижня з «Бандерштадту» до гуртожитку Бурштинського енергетичного коледжу була переселена родина з Луганської області – 61-річний пенсіонер із дружиною, донькою та двома неповнолітніми онуками.