Що змінилось у школі з наданням їй статусу опорної та з якими проблемами найперше стикаються учні та вчителі дізнавались журналісти, відвідавши Войнилівську загальноосвітню школу, – пишуть Версії з посиланням на ОТБ “Галичина”.

“Ми маємо вже сучасні комп’ютери, які відповідають вимогам і ми вже можемо йти в ногу з часом”, – розповів Ігор Любицький, вчитель інформатики.

Уроки тепер проводять не тільки у класі. Скажімо, літературу читають в бібліотеці з використанням мультимедійного комплексу. Діти зізнаються, що їм такий підхід до вподоби.

Звичайно, опорний навчальний заклад – це більші можливості для учнів. Однак, потрапити до такого закладу залишається проблемою. Вже кілька місяців є проблеми із підвезенням дітей із сусідніх 9 сіл до Войнилівської опорної школи.

“У зв’язку з тим, що наші автобуси часто виходять з ладу, зриваються певні маршрути. Тому завжди три автобуси виконують маршрути замість чотирьох”, – зауважила Любов Зіник, заступник директора Войнилівської ЗОШ.

Батьки та вчителі чекають на обіцяний в Калуському райуправлінні освіти автобус, який вже давно мали виділити чиновники.