1
Мітингувальники вимагали неупередженості у розгляді справи, – пишуть Версії.

Це була наша мовчазна позиція. Багато з нас є власниками гаражів з 2001 року, а зараз від нас вимагають їхнього знесення, але ж ми маємо документи на ці гаражі“, – обурюється учасник мовчазної акції.

В результаті, під час розгляду справи заслухали в суді доводи прокурора, представник “Родону”, а також Вовчинецької сільської ради.

Суд оголосив перерву до 28 жовтня.

Нагадаємо, 18 жовтня в Івано-Франківському міському суді повинно було відбутися судове засідання про визнання не чинними рішення сесії Івано-Франківської міської ради про погодження межі між м. Івано-Франківськ та с. Вовчинець.

Проте, до суду надійшло клопотання про перенесення розгляду судової справи.

Результат пошуку зображень за запитом "роман жирун"
Оскільки суд першої інстанції не залучив до розгляду справи ГК “Соколи”, члени цього гаражного кооперативу подали апеляційну скаргу. Тож для того, щоб витримати всі процесуальні вимоги суд було перенесено”, – прокоментував адвокат ГК “Соколи” РоманЖирун.

В результаті, суд перенесли на 10.00 год. 23 січня 2017 року.

Нагадаємо, раніше власники гаражів у ГК “Соколи” подали електронну петицію до влади м. Івано-Франківська в якій просили скасувати рішення Івано-Франківської міської ради від 08.08.2013 року № 1191-37 та повернути землю по вулиці Вовчинецькій, 225 в комунальну власність міста Івано-Франківська.