Пов’язане зображення
Про те, що проводиться досудове розслідування за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.156 КК України (розбещення неповнолітніх), Версіям підтвердили в Івано-Франківській місцевій прокуратурі.

Також стало відомо, що підозрюваний вже не в СІЗО – за нього внесли заставу, тож до суду він перебуватиме вдома, пишуть Версії.

Нагадаємо, 28 вересня стало відомо про вчинення сексуальної наруги над 3-річною дівчинкою в туалеті одного з франківських ресторанів.

За вчинення розпусних дій поліція затримала 16-річного підлітка. 29 вересня в Івано-Франківському міському суді обирали міру запобіжного заходу підозрюваного. Судом було встановлено, що 27 вересня підозрюваний на вулиці Незалежності підсів у автобус до потерпілої 2014 року народження, яка перебувала разом із бабусею та 5-річним братом.

Втершись у довіру, підозрюваний під приводом супроводження дітей до туалету, провів потерпілу до туалетної кабінки одного із закладів харчування, що розташовані в районі «стометрівки» у центрі Івано-Франківська. Там він зачинившись із малолітньою дитиною у кабінці, вчинив протиправні дії щодо неї. Врахувавши всі обставини справи та дослідивши надані докази, Івано-Франківський міський суд ухвалив застосувати, щодо підозрюваного 2001 року народження міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою 60 діб з правом внесення застави в розмірі 560 тисяч гривень.

10 жовтня Апеляційний суд зменшив розмір застави. Судом було враховано, що підозрюваний – неповнолітній та має проблеми зі здоров’ям, тому була призначена застава в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів, тобто 80 тисяч гривень.

З власних джерел Версіям стало відомо, що це рецидив 16-річного злочинця, який 29 липня 2017 року зґвалтував 11-річного хлопця в басейні Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Чи відкрите кримінальне провадження за цим фактом в прокуратурі повідомити відмовились, мотивуючи тим, що згідно закону такі відомості є таємницею.