Підозрюваному у вбивстві на Тисмениччині просять перекваліфікувати справу

На початку слухання адвокат обвинуваченого Гафкович просив долучити до матеріалів справи квитанції, які свідчать, що Кловак частково оплатив цивільний позов – понад 27 тисяч гривень.

Також захисник клопотав додати до матеріалів справи характеристику чоловіка, висновок, що він не може зігнути праву руку в кулак, на його утриманні мати-пенсіонерка, дитина війни, яка має перелом стегнової кістки та потребує постійного догляду, та неповнолітня дитина. Про це пишуть Версії з посиланням на  Галку.

Клопотання задовільнили.

Оскільки закінчилося судове слідство, перейшли до дебатів.

Прокурор Шутка вважав, що хоч Кловак не визнає вину, вона доведена повністю зібраними доказами. Зокрема, більшість свідків підтверджують, що був нанесений не один удар потерпілому.

Прокурор просив Кловаку покарання у вигляді 7 років позбавлення волі, а цивільний позов задовільнити у повному обсязі.

Потерпіла Оксана Чемерис зазначила, що підтримує позицію прокурора. Адвокат жінки Синишин просив суд також звернути увагу на те, що у пані Оксани на вихованні залишилися двоє дітей. Тож захисник просив задовільнити цивільний позов.

Адвокат обвинуваченого Гафкович відзначив, що підозра прокурора у частині нанесення Чемерису ударів по тілу не підтверджуються. Умисні дії були, але вони відносяться до категорії легких. Інші травми виникли під час падіння.

Захисник просив перекваліфікувати злочин за статтею 119 частини 1 ККУ (вбивство з необережності), застосувати до Кловака вимоги “Закону України про амністію” та звільнити від відбування покарання.

Останнє слово підсудному нададуть та оголосять вирок 26 грудня о 17:00.