Результат пошуку зображень за запитом "ліфт"

 

За останній тиждень у Франківську зафіксували вісім випадків підпалу ліфтів. Один з них ледь не закінчився трагедією, адже в ліфті, що загорівся, перебувала жінка, пишуть Версії.

У поліції почали розслідування за цим фактом. Про це на оперативній нараді розповіла заступник начальника патрульної поліції Івано-Франківська Яна Юносова.

“Серед найрезонансніших подій минулого тижня – пожежі в ліфтах. Вже вісім епізодів. Наразі немає орієнтування. Палії нічого не крадуть, використовують лише займисту суміш. Вливають її в шахту ліфта і підпалюють. Наразі жодна людина не бачила правопорушника”, – розповіла Яна Юносова.

Особовий склад поліції під час перевірок орієнтований на пошук легкозаймистих сумішей. Тому просять франківців, які помітили підозрілих осіб біля ліфтових шахт, – повідомляти на 102, бо наразі відпрацювання території 5-6 екіпажами поліції суттєвого результату не дали.

“В мене складається враження, що це диверсійна група. Не хотілось би думати, що це опоненти міської влади “працюють”. Ми до всього готові, бо перед виборами багато всього бачили. Бо крім ліфтів, в нас є пошкодження лавочок в сквері Княгинин, зірвані урни. В нас регулярно це відбувається”, – зауважив мер Руслан Марцінків.

Своя версія є і в заступника міського голови Олексія Кайди.

“Я говорив з керівництвом міського відділу поліції. Вони подушили кримінальну справу за ч. 2 ст. 194 – підпал. Зараз проводять розшукові дії, – повідомив Кайда. – Але напрошується одна підозра. Пам’ятаєте позаминулий виконком, коли приходила група “ліфтовиків” з вимогою, щоб міська рада підвищила тарифи. Виконком відмовив. І тут одразу через два тижні почали горіти ліфти”.