kazyno

 

Коли працівники підрозділу Державної служби боротьби з економічною злочинністю Івано-Франківського міськвідділу УМВС спільно з оперативниками УМВС в області завітали до приміщення закладу, то всупереч Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», там якраз відбувались ігри.

На сьогодні за цим фактом проводяться досудове розслідування по встановленню організаторів надання послуг грального бізнесу та притягнення до відповідальності винних осіб, а також розслідується кримінальне провадження за ч.1 ст.203-2 (Зайняття гральним бізнесом) КК України. Окрім конфіскації майна, винуватцям також загрожують значні штрафні санкції.

Начальник УДСБЕЗ УМВС в області полковник міліції Василь Кіцелюк зазначає, що задля попередження, документування та викриття злочинів у сфері грального бізнесу працівниками УДСБЕЗ УМВС в області постійно проводяться заходи щодо протидії правопорушень у сфері грального бізнесу, адже гральний бізнес приносить чимало головного болю як громадянам, чиї близькі залишають в ігрових залах значні суми коштів, так і правоохоронцям, які розкривають чимало злочинів у цій сфері і таке негативне явище повинно бути знищено повністю».