Підприємці на бричках відкриватимуть “Зимову казку” у Франківську

Офіційне відкриття відбудеться о 16:00 театралізованим дійством. Підприємці на бричках їздитимуть “стометрівкою”, співатимуть новорічних пісень. Після представлятимуть товар кожного учасника.

Франківців і гостей міста також чекатимуть вечорниці, конкурси, виступи місцевих артистів, повідомили у КП “Центр розвитку міста та рекреації”, пишуть Версії з посиланням на Галку.

Метою фестивалю-ярмарку, традиційно, є популяризація народних ремесл Прикарпаття і промоція сувенірної та харчової продукції регіону.

Торгуватимуть у 37 ярмаркових будиночках. Окрім місцевих виробників в Івано-Франківську торгуватимуть підприємці й майстри з Коломиї, Косова, Долини, столиці. Вони привезуть лляний одяг, вишиванки, народні сувеніри.

Продаватимуть на ярмарку також ялинкові прикраси, шкіряні вироби, глиняні, гуцульські прикраси, традиційний одяг, карпатські чаї, сири, солодощі.

Обов’язковою умовою допуску підприємців до участі в ярмарку є наявність сертифікатів.

Щодо алкогольних напоїв, то має бути продаж тільки вина. Встановлення мангалів на території проведення фестивалю-ярмарку дозволяється, але їх розставлятимуть так, щоб запахи і музика не заважали франківцям.

На Вічевому майдані ярмарок працюватиме з 11:00 до 21:00, а на Вітовського – з 10:00 до 20:00.

Торгуватимуть упродовж 41 дня до 21 січня.