Картинки по запросу законопроект

04.10.2016 року депутати позитивно проголосували за внесений на розгляд Верховної Ради України проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо лібералізації готівкових розрахунків” та прийняли його за основу.

Про це пишуть Версії.

В розробці цього законопроекту брав участь народний депутат України, член комітету з питань податкової та митної політики Юрій Бабій, тож є співавтором законопроекту.

Позиція прикарпатського нардепа щодо позитивної ролі законопроекту однозначна: “Він є досить прогресивним та спрямований на захист інтересів малого та середнього бізнесу, оскільки передбачає зниження витрат пов’язаних з обов’язком застосування реєстраторів розрахункових операцій, які є високовартісними, що негативно впливає на підприємницьку активність з огляду на низьку купівельну спроможність громадян”.

Позитивні переваги цього законопроекту є очевидними, переконаний Ю.Бабій.

“Відпаде необхідність витрачати кошти на придбання реєстраторів розрахункових операцій та їх обслуговування, оскільки в якості терміналу можна буде використовувати планшети, смартфони, ноутбуки, комп’ютери, які є в користуванні кожного пересічного громадянина, та на які буде завантажуватися програма. Тобто до центральної бази даних податкових органів за допомогою мережі Інтернет будуть передаватися електронні копії кожного зареєстрованого розрахункового документа (чека). До прикладу як програми з банківських операцій. Таким чином держава буде фіскалізувати всі операції пов’язані з прийомом готівкових коштів або їх аналогів тому, що цифровий підпис кожного чека забезпечує незмінність інформації. І це також не потребує бюджетних додаткових витрат”, – повідомив нардеп.

Впровадження такого фіскального рішення дасть змогу уникнути відставання від сучасних технологій та вимог часу, сприятиме веденню бізнесу.