Нещодавно голова БО «Дім Сірка» Наталія Когут у соцмережі оприлюднила пост про те, що п’ятирічне існування благодійної організації на межі завершення.

Поки що «Дім Сірка» орендує земельну ділянку в селі Загвіздя, що поблизу Івано-Франківська. Щомісячно благодійна організація сплачує три з половиною тисячі гривень за територію, якої користується вже більше двох років. Однак, на власника земельної ділянки склали протокол за порушення земельного законодавства і він вирішив продати землю за тридцять тисяч доларів. Зрозуміло, що притулок таких коштів не має.

Нещодавно стало відомо, що БО «Дім Сірка» виділили землю для притулку поблизу села Рибне. Проте, волонтери розповідають, що місцеві мешканці налаштовані вороже до сусідства з тваринами. 

Наразі, «Дім Сірка» має час до 10 серпня, щоб вирішити проблему проживання тварин. Якщо альтернативи до того часу не вдасться знайти, то за словами волонтерів, собак їм прийдеться просто повипускати з вольєрів на вулиці Івано-Франківська, пишуть Версії.

Також відомо, що 30 липня в селі Підлісне відбудеться схід села, де громада разом з волонтерами намагатимуться дійти до консенсусу.

Основне гасло пікету: “Руки геть від притулку”.

Голова БО “Дім Сірка” Наталія Когут запевнила, що вже від завтра тварин по трохи почнуть відпускати на вулиці.

“В нас є погодження з Києва, з лісгоспом. Це не бізнес проект, це все на наших плечах. Сільський голова Підллісся проти розміщення там притулку і якщо в Рибному спалять наших собак, я не бачу сенсу існування нашої організації, – відзначила Наталія Когут.

Наразі під стінами ОДА проходить збір підписів на підтримку “Дому Сірка”.

“Я прийшла підтримати мітингуючих. Безпритульні собачки – це велика проблема, яку потрібно негайно вирішувати”, – відзначила небайдужа франківчанка, яка прийшла підтримати пікет.