Пішов лікувати ногу, але додому не повернувся. На Буковині за дивних обставин у лікарні помер 21-річний хлопець

Хлопець помер у Новоселицькій центральній районній лікарні через 17 годин після того, як його привезли до медичного закладу, пишуть Версії з посиланням на  телеканал ТВА.

Батьки звинувачують медиків у халатності та недбальстві.

“Він зустрічався. Ми мали надію, що будемо мати невістку, будемо мати внуків. Ми готувалися до весілля, але не до похорону”, – розповіла мати Оксана Шкавронська.

Усе почалося 17 червня. Тоді, каже Петро, у сина почала дуже боліти нога. Мовляв, знеболювальне не допомогло, тому поїхали до Новоселицької ЦРЛ. Там хлопця відправили на додаткові обстеження.

“Ірина Миколаївна сказала, щоб ми пройшли рентген, флюорографію і кардіограму серця. Ми пройшли це, ми зробили. Пізніше лікарка мені сказала, що у нього серцебиття – 130 ударів у хвилину”, – розповів батько хлопця Петро Шкавронський.

Батько придбав необхідні ліки, сина залишив у лікарні, а сам поїхав додому. Згодом, ближче до вечора, він навідався до Юрія знову. Розповідає, синові не полегшало. Нога продовжувала боліти.

“Він подзвонив о 01.56 ночі. І сказав: “Тату, я хочу додому”. Я йому відповів: “Юра, ми пішли у лікарню, щоб лікуватися”. Я довіряв лікарям, які поставили йому діагноз “радикуліт”, – повідомив чоловік.

Наступного ранку матір прийшла провідати сина, але живим його вже не побачила.

“Мені нічого не сказали. Але я спілкуюся з очевидцями, які були в палаті. Вони мені сказали, що сину вночі було погано. Що він всю ніч не спав. Він відчував больовий шок, він кричав. І ніхто на нього не звертав увагу”, – сказав Петро Шкавронський.

У лікарні ж кажуть, що з болем у нозі Юрій звернувся до них не одразу.

“За словами тата, хворий протягом тижня приймав удома велику кількість знеболюючих препаратів. Кололися синові знеболюючі препарати. Протягом трьох-чотирьох днів йому кололися іньєкції. Які таблетки приймав син, тато не назвав мені, і не пояснив мені. , – розповіла Ірина Моріва, лікар-невропатолог.

А коли помітили, що у хлопця пришвидшене серцебиття, мали викликати кардіолога. Але він до Юрія так і не дійшов.

“Я взагалі його не оглядав. Здається, лікарка підходила, сказала, що треба подивитися внизу пацієнта. У мене якраз були пацієнти. Вона сказала, що він йде на рентген, потім передзвонить, і я піду подивлюся”, – повідомив Олексій Гульпе, кардіоревматолог.

Справа у тому, що в Юрія був пролапс клапана серця, пояснює батько. Але з таким діагнозом, каже, живуть. Тим паче, що син ніколи не скаржився на біль у серці.

Завідувач реанімаційного відділення каже, що на роботу їх викликали близько восьмої години ранку. За його словами, Юрій був без тиску та в непритомному стані.

“Ми перевели на штучну вентиляцію легень, проводили масаж серця, дефібриляцію і препарати, які стимулюють серцеву діяльність. Які практично на нього не діяли. Серце взагалі зупинилося, і завести його було практично неможливо”, – повідомив завідувач реанімаційного відділення Юрій Мазурчак.

Батьки звернулися до прокуратури, департаменту охорони здоров’я. У Новоселицькому райвідділі відкрили кримінальне провадження.

Пішов лікувати ногу, але додому не повернувся. На Буковині за дивних обставин у лікарні помер 21-річний хлопець

“У зв’язку з тим, що у поліції виникли сумніви щодо належного виконання лікарями своїх професійних обов’язків, 26 червня кримінальне провадження було перекваліфіковане на ч.1 ст. 140 ККУ – “Неналежне виконання професійних обов’язків медичними або фармацевтичними працівника”. Призначено низку судових експертиз”, – повідомила Анастасія Антименюк, інспекторка відділу комунікації ГУ Нацполіції в області.