Мотив пісні можна почути вже в новому трейлері драми. А прем’єра самої пісні та вихід синглу відбудеться одночасно з прем’єрою серіалу на «1+1», пишуть Версії з посиланням на   сайт телеканалу. 

Виробництвом проекту займався «1+1 Продакшн». Продюсери серіалу – Олена Васильєва, Вікторія Лезіна. Режисером-постановником виступив Євген Баранов. Вже цієї весни на телеканалі «1+1» відбудеться прем’єра драматичного серіалу «Хороший хлопець».

У центрі сюжету 20-серійної драми – історія молодого хлопця Олега (Кирило Дицевич), який потрапляє до в’язниці, взявши на себе злочин своєї нареченої Насті (Валерія Ходос). Вийшовши на свободу через 6 років, він дізнається, що кохана його давно не чекає – вона вийшла заміж за немолодого успішного бізнесмена Ігоря Шеремета (Володимир Горянський) і народила йому дитину. Її новоспечена падчерка Даша (Анна Кошмал) закохується в Олега, але, схоже, Настя не готова поступитися екс-нареченим іншій. Що переможе в цій історії – перше кохання або нове почуття – відповідь для героїв не очевидна, і щоб знайти її, їм доведеться подолати чимало випробувань.