Результат пошуку зображень за запитом "франківськ облрада"

Нагадаємо, через це питання активісти і спортсмени зірвали засідання обласної ради.

“На цьому стадіоні можуть займатися учні шкіл, але для професійного спорту цей стадіон не підходить. Є ідея перенести це питання на довгий час, обговорити можливі інші місця для спорудження, можливо спорудити такий комплекс у Коломиї”, – зазначив Сергій Басараб, заступник голови обласної ради, пишуть Версії з посиланням на ГК.

Він також розповів, що в Україні немає стадіону, де можуть займатися професійні спортсмени, проводитися збори тощо. І Міністерство молоді та спорту готове допомагати тій області, де споруджуватимуть такий спорткомплекс.

Як переконують члени комісії, спортивні комплекси у Франківську справді потрібні, як варіант – щоб їх було два.

Доповідач Анатолій Прокопів запропонував альтернативний проект рішення, якщо не розглядатимуть питання про спорудження спорткомплексу – відновити межі земельної ділянки ДЮСШ, дати кадастровий номер, переробити старі документи на нові.

Свою думку висловив також депутат міськради Віталій Мерінов. Він розповів, що забудовувати існуючий стадіон нема потреби,якщо можна створити спортивний комплекс в іншому місці і поцікавився,чи є на території міста чи на виїзді з міста незабудовані земельні ділянки обласної ражи, де можна було б спорудити манеж.

Після тривалого обговорення члени комісії все ж підтримали питання спорудження спорткомплексу – 4 “за”, один утримався.

Також комісія проголосувала за те, щоб надати згоду на встановлення меж земельної ділянки ДЮСШ на вул. Шухевичів 16-21.