Півсотні волонтерів німецької служби UNESCO завітають у Франківськ
Зустріч волонтерів відбудеться 24 – 27 жовтня в Івано-Франківську. У ній візьмуть участь близько 50 волонтерів, які працюють у Східній Європі (Україні, Білорусі, Росії, Молдові, Азербайджані, Вірменії та Грузії) з культурними та освітніми проектами в таких організаціях як Ґете-Інститут, Академія Deutsche Welle, в національних комісіях ЮНЕСКО та інших. Волонтери також працюють у школах, де вивчається німецька мова.

Така зустріч, що збирає всіх волонтерів, проводиться вперше в історії «kulturweit». Місцем її проведення було обрано Івано-Франківськ. Програма зустрічі буде сфокусована на ініціативах громадянського суспільства і її частиною стануть візити до івано-франківських організацій та знайомство з місцевими ініціативами.

Спікери прес-конференції:

Анна Вайґель, директорка волонтерської служби «kulturweit» Німецької комісії ЮНЕСКО;
Наталія Шарин, викладачка німецької мови в спеціалізованій школі № 5 м. Івано-Франківськ;
Марта Маґмет, викладачка німецької мови в спеціалізованій школі № 5 м. Івано-Франківськ.

Під час прес-конференції доповідачки розкажуть:

– про те, чим їх зацікавило громадянське суспільство Івано-Франківська та чому міжнародну зустріч вирішили провести саме тут;
– про волонтерів німецької служби ЮНЕСКО в Україні;
– про можливості приїзду волонтерів з Німеччини до Івано-Франківська;
– і дадуть відповіді на Ваші запитання.

Організаторами є міжнародна волонтерська служба Німецької комісії ЮНЕСКО “kulturweit”, яка надає можливість молодим людям 18 – 26 років долучитися до роботи культурних та освітніх установ в усьому світі на 6 чи 12 місяців, та ГО «Інша Освіта», яка створює, випробовує та поширює найкращі практики альтернативних форм освіти, передусім, неформальної, та працює над становленням культури холістичного навчання. За підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.