2601

В рамках візиту 26 січня 2015 року відбулася зустріч французького гостя з ректором університету Ігорем Цепендою. У  заході також взяли участь  проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Василь Марчук, завідувач кафедри французької філології факультету іноземних мов  Наталія Яцків та працівники кафедри.

В ході зустрічі ректор університету Ігор Цепенда ознайомив почесного гостя з освітніми традиціями та науковими здобутками навчального закладу, зокрема і кафедри французької філології. Щорічно у виші проходять Дні франкофонії, в рамках проведення яких відбуваються тематичні зустрічі, дискусії, перегляди фільмів, концерти. Зі сторони ректорату університету Ігор Євгенович висловив зацікавленість у співпраці з французькими вишами, створенні спільних проектів з обміну студентами та викладачами в різних напрямках.

Учасники зустрічі обговорили питання проведення конкурсу орфографії з французької мови,  залучення студентів та викладачів університетів Франції до участі у міжнародному проекті відновлення астрономічно-метеорологічної обсерваторії на горі Піп Іван.

В свою чергу радник з питань культури і співробітництва Посольства Франції в Україні, директор Французького інституту в Україні Ерік Тозатті підкреслив, що для Франції академічна мобільність студентів є одним із пріоритетів. Тому посольство Франції в Україні докладає певних зусиль, щоб налагодити контакти між вищими навчальними закладами двох країн. Як зазначив почесний гість у планах Посольства є створення французького культурного центру в Івано-Франківську, до діяльності якого могли б долучитися викладачі та студенти Прикарпатського  національного університету імені Василя Стефаника.

 

Прес-служба ПНУ ім.Василя Стефаника

2602

2603