Розпочалося виконання домовленостей, укладених між ПАТ “Прикарпаттяобленерго” та містом. Сесія дала дозвіл Івано-Франківській міській раді на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва спорткомплексу. Енергетики звернулися до міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса з проханням створити робочу групу, яка координуватиме перебудову муніципальних електромереж, та провести її перше засідання. 

Нагадаємо, відповідний Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю у галузі покращення соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська було підписано у березні 2013 року. ПАТ “Прикарпаттяобленерго” спільно з міською радою взялися профінансувати будівництво нових електромереж замість тих, які раніше належали КЕЧ району, а тепер є власністю міста. Міська влада натомість виділить земельну ділянку під будівництво спортивного комплексу.

“Для результативної роботи групи ми пропонуємо включити до її складу і представника організації, якій будуть належати ці житлові будинки і яка буде здійснювати їх обслуговування у подальшому.
Також, на нашу думку, там має бути представник, який буде координування фінансування робіт з реконструкції внутрішньо будинкових мереж з міського бюджету. І перша така зустріч”, – заявив голова правління ПАТ “Прикарпаттяобленерго” Олександр Бубен, котрий також є президентом НФК “Ураган”.

Успішна співпраця стане першим кроком у побудові сучасного спорткомплексу “Академія футзалу” в районі Пасічної поблизу міського озера.