Захід присвячений Всесвітньому Дню боротьби з торгівлею людьми, Про це пишуть Версії з посиланням на повідомляє WestNews.

Варто зазначити, що акцію організували спільно Департамент соціальної політики ІФ ОДА, Департамент  молодіжної політики  і спорту Івано-Франківської міськради та БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ».

 

Мешканцям Івано-Франківська та гостям міста розповіли про безпечний перетин кордону, їхні права та соціальну допомогу. Також спеціалісти різних установ та організацій надали консультації щодо безпечних поїздок за кордон.

 

“Проблема не нова, а актуальна. Ризики зростають вдвічі, бо громадяни не усвідомлені про ризики. Частіше це відбувається при нелегальному виїзді за кордон. Дітей заставляють жебракувати, а жінок займатися проституцією”, – розповів Назарій Куземка, заступник детектора департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

“Щоб не потрапити в таку ситуацію, старайтеся працевлаштовуватися легально. Ніколи не від давайте свої документи стороннім. Перед подорожжю зробіть компії документів, завірені нотаріусом і залишіть їх вдома. Так їх легше буде відновити”, – наголосив він.

Своєю чергою Наталія Козакевич, виконавчий директор БФ “Карітас Івано-Франківської УГКЦ”, переконана, що ЄС став лояльнішим до українців. Тому збільшилася кількість шахраїв.

“Мета акції – привернення громадян до безпеки під час подорожі. Майте з собою копії всіх документів. Так буде легше вас ідентифікувати. На сьогодні з 2004 допоміг 188 людям які постраждали. Це і діти і дорослі”, – зазначила Козакевич.