Перемогу в ньому здобула учасниця з Прикарпаття Ксенія Шевченко, донька народного депутата України Олександра Шевченка. Про це пишуть Версії з посиланням на Курс.

В конкурсі брало участь 30 дівчат з різних куточків нашої країни. Серед них дві мешканки Івано-Франківська: Вероніка Алєксєєва та Ксенія Шевченко.

Вероніка здобула титул третьої віце-міні-міс. Ксенія отримала перемогу в своїй категорії, ставши міні-міс Україна 2017, і буде представляти нашу країну на світовому конкурсі Mini miss of the World, який відбудеться в Греції.

Дівчата ретельно підготувалися, тому гарно проявили себе в чотирьох виходах. Але найважливішим був конкурс талантів, де діти демонстрували свої вміння.

Вероніка, вихованка продюсерського центру “Star Team” та Школи краси “Ювента”, співала пісню “Небо” (підготувала дівчинку викладач Ірина Сахарієва).

Ксенія (вихованка “Star Team”) співала пісню “Тry everething” з репертуару Шакіри і змогла запалити весь зал. Підготували дівчинку викладачі вокалу Ірина Батюк та Діана Бігун, хореограф-постановник Катерина Горіна. Також на сцені дівчинці допомагали Наталія Садова, Інна Шешурак, Анастасія Гаргат, Вікторія Рутковська та Єва Новицька.

Ще одним конкурсним завданням було підготувати соціальний проект, який дівчата змогли б реалізовувати у майбутньому, і з цим завданням конкурсантки справилися на відмінно, що теж додало їм балів на конкурсі.