Результат пошуку зображень за запитом "отруєння"

Про це стало відомо 25 липня вранці. Серед постраждалих є представники з Польщі, Німеччини та двоє українців (з Харкова та з Донецька).

«Близько сьомої години ранку до нас надійшло повідомлення від головного лікаря Верховинського району, що близько другої години ночі почали до їхньої лікарні поступати хворі. Це туристи. Є представники і Польщі і Німеччини. Двоє людей є з України – з Харкова та Донецька, які відпочивали у відпочинковому комплексі «Сяйво Карпат». І напередодні мали спільну вечерю.

Детально про продукти, які вживалися я наразі сказати не можу. Зараз працюють відповідні органи і цим власне займаються. Наразі є госпіталізовано 14 осіб з 7 – діти. Всі з діагнозом – гострий ентероколіт легкого та середнього ступеня важкості.

Зранку по санавіації з обласної клінічної інфекційної лікарні виїхав на допомогу у Верховинський район. І наразі чекаємо від нього інформацію про стан хворих і про власне причини захворювання», – розповіла Наталія Дьоміна, виконуючий обов’язки головного лікаря Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні.

За однією з версій напередодні компанія туристів була на пікніку в цей день. Тож, де насправді отруїлись відпочивальники наразі з’ясовується, за цим фактом поліція розпочала кримінальне провадження.

Нагадаємо, заклад “Сяйво Карпат” називають бізнесом діючого голови Верховинської районної ради екс-регіонала Івана Шкіндюка.

Читайте по темі: 

Як на Верховинщині за державні кошти екс-регіонали розбудовують свій бізнес?