До чергової частини Івано-Франківського міськвідділу міліції поступило повідомлення від перехожих громадян про те, що в парку відпочинку ім. Тараса Шевченка невідомий чоловік стріляє із пістолета, інформує СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області.

 

Виїздом слідчо-оперативної групи міськвідділу міліції на місце події встановлено, що 32-річний житель Тисменицького району перебуваючи в парку, після суперечки із своєю 28-річною дружиною здійснив постріли в голову жінки. Відтак, чоловік намагався покінчити життя самогубством, здійснивши постріл у життєво-важливу ділянку тіла – голову. На сьогодні чоловіка госпіталізовано.

 

Під час огляду місця події вилучено пістолет марки «Скалкер», котрий направлено для проведення балістичної експертизи до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС в області.

 

Нагадаємо,  вчора, 13 серпня, в районі міського парку ім. Шевченка біля підніжжя так званої «Відьминої гори» (зі сторони вул. Чорновола), невідомий чоловік здійснив п’ять пострілів у жінку, після чого вирішив звести рахунки із життям, поціливши собі у скроню.