Пов’язане зображення

Олег Сердюк, заступник начальника управління патрульної поліції у місті Івано-Франківську, повідомив, що за минулий тиждень до них надійшло 1112 викликів. Патрульні затримали 17 водіїв, які керували транспортними засобами в стані алкогольного та наркотичного сп’яніння, пишуть Версії.

За словами Сердюка, минулого тижня також зафіксували випадки так званих «сезонних» злочинів. Так вночі з 21 на 22 листопада поліціянти затримали грабіжника, який вирвав в дівчини сумку. Потерпіла вчасно викликала екіпаж, тому вже за 30 хвилин злодій був в наручниках.

«Наскільки я розумію, це сезонні речі, – прокоментував заяви патрульного заступник мера Микола Вітенко, – Влітку – ланцюжки, взимку – сумки».

«Так, є таке поняття, як «сезонні» злочини, – підтвердив Олег Сердюк. – На щастя, у Франківську вони не так розповсюджені. Хотілося б звернути увагу всіх мешканців міста – є необ’єктивна поведінка, коли ви самі спонукаєте злочинців здійснити щодо вас злочин. Ми так жартуємо: погана прикмета підсвічувати собі шлях в темному провулку «сьомим» айфоном. Тому не провокуйте злочинців».