Результат пошуку зображень за запитом "юрій горбунов"

Молодий татусь в перерві між насиченими зйомками, прямими ефірами “Танців з зірками”, продюсерською роботою і насиченими сімейними турботами, знайшов час для спілкування з журналістами,  пишуть Версії з посиланням на  ТСН.

Так, у свіжому інтерв’ю для журналу “Новое время” Горбунов розповів про свій новий фільм, над яким вже активно працює. Телеведучий продюсує романтичну комедію “Скажене весілля”, в якій одну з головних ролей зіграє знаменитий комік Омар Сі, французький актор і володар престижної премії Сезар.

“Найгірше, що може бути, – коли мовчить телефон”, – тішиться Горбунов через свою перевантаженість та недосипання.

Також Горбунов поділився, що більше не їсть червоного м’яса і обмежує себе в солодкому, як і його дружина Катерина Осадча. Він веде здоровий спосіб життя і займається йогою.

c9793d07ce0d6663ec7cddea91d939d8

Окрім того, актор та ведучий розповів, що найбільше досягнення в житті для нього – це син Іван. А найбільший провал, що син з’явився так пізно.

“Я хочу ще доньку, – мрійливо каже телеведучий. – Багато цікавих проектів, в тому числі розвивати свою продюсерську діяльність. Планів багато. Але ви знаєте, що менше ділитися особистими планами, то більше шансів їх реалізувати”.

“А є роль, про яку ви мрієте?” – запитав у Юри журналіст.

“Поганий той солдат, який не мріє стати генералом, і поганий той актор, який не мріє зіграти Гамлета”, – багатозначно відповідає Горбунов, який закінчив Київський театральний інститут з червоним дипломом.