Результат пошуку зображень за запитом "поліція"

26 серпня на вулиці Незалежності екіпаж патрульної поліції побачив, як водій автомобіля Mercedes-Benz порушив правила дорожнього руху. Патрульні увімкнули проблискові маячки червоного кольору та за допомогою спецсигналу подали водію вимогу зупинитися.

На законну вимогу працівників поліції водій Mercedes-Benz різко збільшив швидкісь та поїхав на вулицю Бандери. Поліціанти наздоганяли втікача по вулиці Коновальця, потім – у селі Чукалівка. Шляхом блокування на вулиці Крихівецькій водія-порушника зупинили.

Чоловік за кермом мав ознаки алкогольного сп’яніння та не мав посвідчення водія. Як виявилося, водій уже позбавлений права керування на три роки за повторне протягом року керування у стані алкогольного сп’яніння.

Цього разу тест на вміст алкоголю у крові водія теж виявився позитивним – 3,07 проміле. На порушника винесли постанову за ч. 3 ст. 126 КУпАП (керування особою, яка позбавлена такого права) та склали адмінпротоколи за ст. 122-2 КУпАП (невиконання вимоги про зупинку) та ч. 3 ст. 130 КУпАП (керування у стані алкогольного сп’яніння втретє протягом року). Про це пишуть Версії з посиланням на Патрульна поліція Івано-Франківська.

Франківські патрульні заблокували водія-втікача, який втретє керував напідпитку26 серпня на вулиці Незалежності екіпаж патрульної поліції побачив, як водій автомобіля Mercedes-Benz порушив правила дорожнього руху. Патрульні увімкнули проблискові маячки червоного кольору та за допомогою спецсигналу подали водію вимогу зупинитися.На законну вимогу працівників поліції водій Mercedes-Benz різко збільшив швидкісь та поїхав на вулицю Бандери. Поліціанти наздоганяли втікача по вулиці Коновальця, потім – у селі Чукалівка. Шляхом блокування на вулиці Крихівецькій водія-порушника зупинили.Чоловік за кермом мав ознаки алкогольного сп'яніння та не мав посвідчення водія. Як виявилося, водій уже позбавлений права керування на три роки за повторне протягом року керування у стані алкогольного сп'яніння.Цього разу тест на вміст алкоголю у крові водія теж виявився позитивним – 3,07 проміле. На порушника винесли постанову за ч. 3 ст. 126 КУпАП (керування особою, яка позбавлена такого права) та склали адмінпротоколи за ст. 122-2 КУпАП (невиконання вимоги про зупинку) та ч. 3 ст. 130 КУпАП (керування у стані алкогольного сп'яніння втретє протягом року).#ifpolice #патрульнаполіція #поліціяфранківська

Posted by Патрульна поліція Івано-Франківська on Monday, August 28, 2017