cherepij

На сесії обласної ради виступила новообрана голова обласного Адміністративного суду Оксана Лучко, яка розповіла громадськості про злочинні та корупційні дії скандальновідомого екс-голови Адмінсуду Прикарпаття Петра Черепія.

Через те, що на вибори голови суду прийшли громадські активісти та депутати, «стара гвардія» змушена була відмовитись від переобрання на новий термін. Але тепер пересидівши небезпеку та трохи оговтавшись Черепій та його екс-заступник Могила взялись за старе.

Вони ходять і погрожують іншим суддям, шантажують їх та вимагають підписатися за недовіру новообраній голові Оксані Лучко.

Ці особи залякують керівника територіального управління Державної судової адміністрації та не дозволяють йому звільнити керівника апарату суду. Крім того Оксана Олександрівна повідомила, що вона розірвала договір укладений попереднім керівництвом суду на оренду джипа «Тойота Лендкрузер», який Петро Черепій орендував для власних потреб у той час коли не вистачало грошей навіть на марки для документообігу.

Також пані Оксана повідомила народних обранців про те. що Петро Черепій вимагає від неї 67 тисяч гривень за ремонт у кабінеті голови суду та намагається її залякати.

Голова обласної ради Василь Скрипничук доручив обласні прокуратурі розібратися із даними скаргами

Нагадаємо, що  Петра Черепія також звинувачують у вчиненні резонансного ДТП біля івано-франківського Велмарту