kradizhka

Неприємна ситуація сталася з 65-річним жителем Снятина ще наприкінці листопада. Пенсіонер підозрював у крадіжці двох чоловіків, які вранці зайшли до нього начебто купити горіхи. Покупці були говірливі, як нині кажуть, до того комунікабельні, що старий господар подарував їм картину. В розмові з ними поділився своїм горем. Мовляв, помер родич, тож збирається на похорон, повідомляє АП.

А коли повернувся, то побачив, що на вхідних дверях зірвана колодка, з хати пропав телевізор “Оріон”.

Днями під час відвідин помешкання жителя Снятина, який перебуває на профілактичному обліку міліції, працівники карного розшуку звернули увагу на телевізор “Оріон”. Згадали, що апарат такої торгової марки пропав у пенсіонера. Господар розповів, що купив телевізор у знайомих.

Так оперативники вийшли на сорокарічного та 26-річного жителів Снятина. Обоє – неодноразово судимі за злодійство, зберігання наркотиків.

Рецидивісти зізналися, що вкрали телевізор у довірливого пенсіонера, а на вторговані за “Оріон” гроші відсвяткували день народження старшого з них. Наразі вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу.