http://www.blitz.if.ua/include/img/medium/_epW2uOsRMg.jpg

  Серед присутніх був народний депутат від “Народного Фронту” Юрій Тимошенко, пише Фіртка з посиланням на Бліц.

 Та в той же час у Верховній Раді відбувалось чергове засідання. Депутати, як зазвичай, вели популістські бесіди та розглядали важливі і не дуже законопроекти. Здавалось, великої біди в тому, що прикарпатський нардеп пропустив засідання парламенту через таку поважну причину, ніякої немає.

Юрій Тимошенко на похороні нацгвардійця Романа Фурика. Фото Євгена Гапича

Та це тільки на перший погляд. Адже, під час похорону його картка голосувала у системі “Рада”. І підтвердженям цього можуть бути результати голосування на офіційному сайті Верховної Ради.

 

Зрозуміло, що бути одночасно в двох місцях народний обранець не міг. Тож стає очевидно, що Тимошенко віддав свою картку для голосування комусь із однопартійців, які й “кнопкодавили” у парламенті.

Найбільш неприємним моментом у цій ситуації є те, що Юрій Тимошенко пройшов до парламенту завдяки своїй активній позиції на Майдані та участі в АТО…

До слова, цього дня нардепи прийняли важливий “антиолігархічний” закон про акціонерні товариства. Завдяки цьому документу держава може взяти під контроль один зі своїх активів – компанію “Укрнафта”.

Та, з фракції “Народного фронту” чисельністю 82 депутати закон про обмеження апетитів Коломойського підтримали всього 13 депутатів. Серед тих, хто не голосував за цей історичний документ і Юрій Тимошенко.