Опозиційний блок має намір протягом тижня провести форум, на якому буде ухвалено створення об’єднання опозиційних сил, повідомив голова виконкому Партії розвитку України Сергій Ларін, підбиваючи підсумки круглого столу “Мир. Стабільність. Відродження”, який відбувся у вівторок в Києві.
При цьому він так само виступив на підтримку ініціативи про проведення “круглих столів” з даної тематики в усіх регіонах України.

Крім того, С.Ларін виступив з ініціативою створення “комітету захисту від політичних переслідувань”, і виступає за створення “комітету по збору істинної інформації про кількість загиблих, покалічених і зниклих безвісти в ході АТО на Донбасі”.
При цьому він підкреслив, що “деяким політикам, які заявляють про особливі зони” на території Донбасу, а тим більше «дозволяють собі називати Луганську і Донецьку області« лугандоном », як неодноразово повторив в ефірі національного каналу Юрій Луценко, не місце ні в політиці , ні в країні “.

На “круглому столі” був підписаний меморандум, в якому його учасники прийняли рішення про об’єднання “всіх конструктивних сил у складі об’єднаної опозиції, куди повинні увійти політичні партії, громадські організації і профспілки”.
“Ми готові створити” коаліцію Миру “і кинути виклик” партії Війни “. Ми готові йти на вибори, перемагати, брати на себе відповідальність за порятунок країни та її економіки”, – наголошується в тексті меморандуму.