Вся описана ситуація сталася 28 листопада 2015 року в Києві біля ТРЦ «Океан Плаза».
Очевидці в соціальних мережах описують цю історію наступним чином: поліцейські підійшли до автомобіля молодого хлопця і звинуватили його в нібито «порушенні» Правил дорожнього руху.
На питання «порушника» «Як? Хто? Коли?» реакція поліцейських була вже досить таки очікуваною: вони незаконно вдерлися в приватну власність громадянина – автомобіль, силоміць витягли його і наділи на нього наручники…
При цьому на відео, яке представив «Дорожній контроль», на 1 хвилині 13 секунді, видно, що один із садистів-«перевертнів» у поліцейських погонах сильним ударом кулака наніс удар в щелепу «порушника», який, як видно, взагалі не становив ніякої небезпеки для нього.
Також з відео видно, що так звані «правоохоронці» спустили штани з нещасного і не давали йому їх одягнути, при цьому слід враховувати, що температура повітря в цей момент була близько нуля градусів.

У завершенні можна тільки поспівчувати українському народу, який на собі відчуває і терпить всі експерименти з «реформи» правоохоронних органів від міністра МВС України Арсена Авакова і всієї нинішньої української влади.