Результат пошуку зображень за запитом "франківськ білий дім"

На сесії обласної ради розглянули питання «Про надання згоди на відновлення меж земельних ділянок на вул. Шухевичів, 16 а та 21 у м. Івано-Франківську», пишуть Версії.

«До обласної ради з клопотаннями звернувся комунальний заклад «Івано-Франківська обласна дитячо-юнацька спортивна школа» щодо надання згоди на відновлення меж земельних ділянок загальною площею 1,8500 га, які розташовані на вул. Шухевичів, 16 а та 21 у м. Івано-Франківську та перебувають у постійному користуванні згідно з державним актом на право постійного користування землею серії ІІ-ІФ від 12.12.1996 року», – йдеться в проекті рішення.

Це дасть можливість узгодити межі з суміжними землекористувачами, розробити технічну документацію та визначити кадастровий номер та «Даний проект рішення не стосується будь-якої забудови чи навіть перспективи плану будь-якого будівництва», – уточнив Анатолій Прокопів, начальник відділу земельних ресурсів та раціонального природокористування виконавчого апарату обласної ради.

Нагадаємо, в межах даної ділянки знаходиться діючий стадіон «Юність». На його місці планували побудувати багатофункціональний спорткомплекс. Це викликало хвилю обурення частини спортивної громади міста та місцевих активістів – не обійшлося без протестів та баталій в стінах облради. Через бійки біля трибуни була виведена з ладу система голосування «Віче». Згодом голова облради заявив про самозахоплення землі в межах стадіону.

«Я би пропонував, щоб там долучилися силові структури, щоб це питання було вирішене законними способом, – відмітив «свободівець» Василь Попович. – Щоб відповідні люди відчули силу права і силу закону в Україні».

«Це не одна ділянка, де відбулося захоплення. І в районах такі випадки є. Тому в області раз і назавжди потрібно навести лад з цими земельними ділянками», – приєднався до обговорення депутат від «Самопомочі» Святослав Никорович.

Голова облради Олександр Сич підтримав пропозицію колег.

«Я хотів уточнити – залучати правоохоронні органи, себто поліцію, для охорони депутатів від нападу рекетирів, які крадуть громадське майно?, – запитав Никоровича голова облради.

«В тому числі», – відмітив депутат.

Відтак Олександр Сич запропонував перевести ці пропозицій у законну площину.

«Так і будемо робити, – запевнив Сич. – До речі, давайте колеги на наступній сесії все-таки розглянемо питання про порядок реєстрації представників громадських організацій, які відвідують сесії, порядок охорони депутатського корпусу і порядок охорони тої системи, яка коштує мільйон і яку в будь-який момент можна вивести з ладу».