Як повідомлялося, 6 червня о 13.33 до поліції надійшло повідомлення від працівників медзакладу про те, що до них на лікування доставлений малолітній, 2008 року народження, житель Івано-Франківська з різаними ранами в області грудної клітки (ззаду) та перелому ключиці. Про це пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

За повідомленням працівників швидкої медичної допомоги поліції стало відомо про те, що сусіди виявили малолітнього потерпілого під балконом багатоповерхівки, по вул. Надвірнянській, 30.

Виїздом на місце події працівниками поліції було з’ясовано, що дитина, мешканець Івано-Франківська 2008 р.н., випала з балкону четвертого поверху будинку.

За вказаним фактом слідчими Івано-Франківського відділу поліції розпочато кримінальне провадження, передбачене ч.3 ст.15 (Замах на злочин) та ч.2.п.2. ст. 115 (Умисне вбивство малолітньої дитини) Кримінального кодексу України.

Слідство розглядає дві версії падіння з балкону дитини.

Перша – 13-річний нападник, після спричинення ножових поранень потерпілому, викинув його з балкону.

Друга – потерпілий, випав з четвертого поверху, рятуючись від нападника.

Під час першочергових слідчих (розшукових) дій, об’єктивно встановлено причетність 13-річного мешканця вказаної квартири до спричинення ним тілесних ушкоджень потерпілому у вигляді ножових різаних ран та падінню останнього з балкону.

У кримінальному провадженні призначено та проводяться судово-медична, судово-імунологічні та криміналістичні експертизи, проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії направлені на встановлення істини у справі.

В ході розслідування буде дано правову оцінку діям батьків-опікунів щодо виконання ними покладених на них обов’язків.

Стосовно потерпілого, то він зараз перебуває на стаціонарному лікуванні в одному з медичних закладів в обласному центрі.