Результат пошуку зображень за запитом "обробка полів"
Поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 239 Кримінального кодексу (забруднення або псування земель), адже за твердженнями місцевих, «Оскар» обробляє поля отрутохімікатами, через що масово хворіють діти та дорослі, гинуть тварини.

Про це юристу Марії Карп’юк повідомили у Коломийському відділі поліції ГУ НП Івано-Франківської області.

Нагадаємо, нещодавно громади селища Отинія та Печеніжина стали скаржитись, що підприємство не дотримується норм при скропленні полів, що на їх думку спричиняє захворювання дітей, гине риба, птиця і бджоли. На погане самопочуття жаліються і дорослі. Мешканці стали бити сполох, звертатись до місцевої влади, Санепідемстанції тощо.

На територію Отинійської селищної ради виїжджала комісія в складі начальника Управління фітосанітарної безпеки – Андрусишина Івана, головного спеціаліста відділу контролю за обігом захисту рослин – Серганюк Уляни, юриста – Марії Карп’юк, представника  ПСП “Оскар” інженера-механіка Герея Михайла. Актом комісії було встановлено “порушення санітарно-гігієнічних правил застосування пестецидів, а саме – недотримання санітарно-захисних зон до населених пунктів”

Сьогодні, слідча відділу поліції повідомила Марії Карп’юк, що по цій справі відкрили кримінальне провадження.

«Наразі триває досудове розслідування, у поліції чекають на результати експертизи грунту з санепідемстанції, про результати нас повідомлять у письмовій формі. Також, слідча запевнила, що буде рада якщо громада сприятиме у здійсненні розслідування, аби вирішити таку важливу проблему. Тому ми разом з громадою зустрінемось зі слідчою та надамо їй додаткові документи та інформацію» – зазначила Карп’юк.