Поліція знайшла авто стрільця з-під Ратуші: нападник ще в розшуку (ФОТО)

Поблизу власного магазину на вулиці Шеремети розстріляли машину місцевого підприємця Ігоря Гербіна, який більш відомий в місті за прізвиськом “Червонець”. Після не менше шести вистрілів кулі влучили в тіло потерпілого. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

12193645_171400666542017_5180133540091229802_n

Заступник начальника обласного управління Нацполіції Ігор Баб’юк розповів, що нападник вже встановлений. Він під’їхав на машині з іноземною реєстрацією до авто потерпілого. Коли Гербін сідав в Ауді, стрілок зробив не менше шести вистрілів в упор, після цього сів в свою машину і поїхав в район Бельведерської-Мазепи. Поліція ще шукає нападника, якого звуть Михайло Дерещук (прізвисько — Дєря), раніше він вже мав проблеми із законом. А на останніх виборах до міської ради балотувався від «Патріоту».  Поліціянти знайшли машину, на якій їхав зловмисник, і наразі приступає до її обшуку.

До слова, в нього вже стріляли в минулому році — тоді чоловік отримав травму ноги. Ця справа нині на розгляді в суді. В машині Гербіна знайшли пістолет і набої до зброї.