Авіакомпанія LOT в наступному році може почати здійснювати рейси з Варшави в Івано-Франківськ. Національний польський перевізник запросив слоти на їх виконання, пишуть Версії з посиланням на Центр Транспортних Стратегій.

Повідомляється, що LOT подав заявки на отримання слотів в 15 нових (або таких, куди виконувалися рейси раніше, але не виконуються зараз) для перевізника європейських і неєвропейських аеропортах для здійснення польотів в період літньої навігації 2020 року. При цьому, деякі нові рейси вже оголошені, про інші, ймовірно, стане відомо в найближчому майбутньому. Серед них і український аеропорт. “Повна новинка, в свою чергу, Івано-Франківськ”, – пишуть польські журналісти порталу Рasazer.

Відзначимо, що зараз LOT літає в Україну в аеропорти Бориспіль, Київ, Львів, Харків, Запоріжжя, Одеса.

У листопаді 2018 року в інтерв’ю ЦТС операційний директор LOT Мачей Вільк називав Івано-Франківськ серед тих українських міст, куди авіакомпанія хотіла б в перспективі розпочати польоти. “Єдине, що зараз нас в цьому обмежує – це дефіцит слотів в аеропорту Шопена. Але думаю, до 2020 року ця проблема частково буде вирішена, і ми продовжимо експансію”, – зазначав тоді топ-менеджер польської авіакомпанії.

В аеропорт Івано-Франківськ зараз літає тільки авіакомпанія МАУ, виконуючи щоденні рейси. З 27 грудня сезонні рейси сюди почне здійснювати Windrose – з Києва (аеропорт Бориспіль) і Дніпра по два рази в тиждень.

Аеропорт Івано-Франківськ з 2010 року перебуває в концесії у компанії “Скорзонера”. За даними державного реєстру, кінцевими бенефіціарами ТОВ “Скорзонера” ​​є бізнесмени Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов.

У вересні минулого року в центральному залі аеровокзалу аеропорту встановили електронне табло. Дане нововведення стало найбільшою модернізацією в повітряній гавані з того моменту, як аеропорт був переданий в концесію ТОВ “Скорзонера”. У серпні 2019 го повідомлялося, що, згідно з умовами договору, концесіонер повинен вкласти в реконструкцію і поліпшення аеропортового комплексу не менше 50 млн гривень. Однак за весь час управління об’єктом концесіонер інвестував тільки 18 млн гривень.

29 листопада міністр інфраструктури Владсилав Криклій провів нараду з керівником Івано-Франківського аеропорту. “Аеропорт повинен демонструвати інші показники, з урахуванням місця розташування в туристичному регіоні, працюємо над цим”, – заявив чиновник.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!