Результат пошуку зображень за запитом "забруднення річок"

Ініціатива спільно працювати в одному з пріоритетних конкурсних напрямів розвитку науки і техніки – «Екологія та управління навколишнім середовищем», з’явилася у науковців ІФНТУНГ та Краківської гірничо-металургійної академії ім. С. Сташіца (AGH) ще з часів спільних практик, стажувань та наукових досліджень між інженерно-екологічним інститутом університету та факультетом геології, геофізики та охорони навколишнього середовища (AGH), пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Для консультацій щодо подання спільного українсько-польського проекту прибув завідувач кафедри охорони навколишнього середовища (AGH), проф. Даріуш Чижевський, представники Івано-Франківського обласного управління водних ресурсів та КП «Водоекотехпром» м. Івано-Франківська.

В основу проекту покладені можливості впровадження європейської водної рамкової директиви в Україні. Особливо це стосується проблеми якості води у вітчизняних водоймах.

Сторони виявили зацікавленість у вивченні та усуненні проблем забруднення річок Бистриці Надвірнянскої та Солотвинської, Дністра поблизу Маріямполя та на Бурштинському морі.

Наразі досягнуто домовленостей щодо спільних напрацювань та реєстрації документів для участі в конкурсі. У разі перемоги під реалізацію проекту буде виділено фінансування, що забезпечить покращення екології водних ресурсів краю.