Протягом весняного семестру 2013-2014 навчального року 88 студентів університету нафти і газу навчались в польському ВНЗ, успішно завершили навчання і найближчим часом отримають європейські дипломи магістра. В свою чергу, відповідно до угод про співпрацю, ІФНТУНГ прийняв на літню практику польських студентів. Польську делегацію очолює завідувач кафедри екології та охорони навколишнього середовища AGH, д. т. н. Даріуш Чіжевський.

Спільно зі студентами з Польщі практику проходять 6 студентів-екологів з Київського національного університету будівництва і архітектури.

Співпраця ІЕІ ІФНТУНГ з Краківською гірничо-металургійною академією ім. Станіслава Сташіца триває вже п’ятий рік, а з Київським національним університетом будівництва і архітектури така співпраця відбувається вперше.

Програма проходження практики передбачає поїздки в м. Калуш (Домбровський соляний кар’єр), м. Бурштин (теплова електростанція), м. Яремче (Карпатський національний природний парк), відвідини Івано-Франківського дендропарку, КП «Івано-Франківськводоекотехпром», найбільшого діючого підприємства міста ВАТ «Івано-Франківськцемент» та багато іншого.