http://www.informator.su/wp-content/uploads/2014/07/ufa-550x400_c.jpg

Сім разів коломийці вирушали у східні регіони. Були в Амвросіївці, Новій Амвросіївці, Маріуполі, Дебальцевому, інформує Галичина.
Остання поїздка виявилася найризикованішою. Диво, що всі залишилися живими та неушкодженими. У Дебальцевому «самооборонівців» сепаратисти розстрілювали двічі. Коломиян, які поверталися зі згаданого міста додому, на блокпосту сепаратисти почали неочікувано обстрілювати. Віддалившись від ворога на достатню відстань, волонтери побачили розгромлений міст, на якому виднівся маленький синьо-жовтий прапор. Волонтери вирішили його прив’язати до поручнів. Як тільки вони це зробили, знову почули, як за 250 метрів їх почали обстрілювати з гранатомета. Після чого довелося їм швидше покидати зону АТО.
Втім, не ця ситуація виявилася найбільш вражаючою. Тамтешні жителі повідомили коломиянам, що сепаратисти оголосили про грошову винагороду за кожного затриманого із прикарпатських волонтерів.
— Наші вороги розуміють, що якби не допомога коломиян та й загалом галичан, то наші військові фактично нічим би не були забезпечені, — каже керівник штабу «Народної самооборони» ігор Ніневський. — Тому, напевно, вирішили знищити тих, хто підтримує армію, тобто людей, які доставляють речі та продукти харчування. Як нам повідомили, за одного живого затриманого коломийського волонтера нагорода — близько десяти тисяч доларів, за мертвого — тисяча. Ми вже розуміємо, що там, на сході, проти нас воюють не такі собі «ДНР» чи «ЛНР», а бандити, які прагнуть лише привласнювати майно та бізнес тамтешніх жителів.
Втім, за його словами, попри цей прикрий випадок вони і надалі їздитимуть на схід, щоб доставляти допомогу нашим військовим.
До речі, нещодавно волонтери відвезли солдатам теплі речі, малюнки, які намалювали їм діти, та цукерки, які передали вчителі зі свята першого дзвоника. За такі речі військові були щиро вдячні і, звісно, вже з нетерпінням чекають того дня, щоб повернутися додому. Та наразі вони відчайдушно захищають Україну від ворогів. За свідченням Коломийської «Народної самооборони», наших солдатів нічим не залякати, вони гідно терплять важкі випробування і далі стоять на варті Батьківщини.